Biodynamické masáže

Přijměte vše, co přichází, a dopřejte si vše, co Vaše tělo a duše potřebují. Vnímejte sebe a své pocity a potřeby a využijte tuto jedinečnou příležitost kontaktu se sebou samým.  

Diagnostická 

Zjistím, třeba i jen slovy, co Vám může pomoci. Diagnostické vyšetření.               

Biorelease masáž zad 

Hloubková relaxace klienta s prohloubením a stabilizací dýchání. Uvolňuje zažívací systém a emoce. Přispívá k samoregulaci organismu, je samoúzdravná.                

Orgonomická masáž 

Pracuje s bílou energií, tedy s energií, která pulsuje na místě a nikam neteče. Energii zveme k povrchu medúzovitým pohybem rukami.             

Exit masáž 

Odvádění přebytečné energie pokud jí je příliš mnoho a uvolnit sebeléčivý potenciál. Pomáhá uvolnit výraz, pokud je člověk zatuhlý.              

Lifting 

Je to práce na kloubech, tzn. místech, kde se energie nejvíc blokuje. Vhodné pro lidi, kteří mají hodně napětí.              

WAKAN TANKA 

Můj dar - terapeutický přístup k Vám, při kterém používám mnohé z různých technik masáží, Reiki, biodynamiky a bioenergetiky.

Má intuice, co je v danou dobu pro vás nejpřirozenější, to vše dokresluje.

 

  Jde o soubor masáží (Diagnostická masáž, Biorelease masáž zad, Orgonomická masáž – dle Wilhelma Reicha, Exit masáž, Lifting – práce na kloubech, masáž břicha), které slouží k uvolňování nashromážděného životního napětí a navracení přirozeného energetického tok.

 
Máme tři základní úrovně, kde se toto napětí, nebo energetické oslabení projevuje.
• Na úrovni těla – napětí (stažení) a nesprávné držení těla, které nám působí bolest
• Na úrovni duše - jako zkostnatělé, opakované chování a prožitky, jež omezují naše možnosti sebevyjádření a vitalitu
• Na úrovni ducha – jako postoje a přesvědčení, které nás omezují a brání nám poznat hojnost a bohatství, jež nám nabízí náš osobní prostor


Tímto druhem masáží tedy pracujeme nejvíce s první fyzickou úrovní, která však svoji hloubkou a častější návštěvou může postupně procházet i do dalších vrstev našeho hmotného a kosmického těla. Cílem této práce s tělem (masáží) je nabuzení vnitřní energie a aktivace sebeléčebných, regenerujících a harmonizujících mechanismů vašeho těla. Pomáhají uvolnit stres, bolesti hlavy, šíje, zad, kříže, kolen, zápěstí a dalších zatěžovaných partií. Odvádějí napětí ze všech tkání těla (kůže, podkoží, svaly, klouby a dokonce i z kostí). Pomáhají „vypnout,“ vypustit obtěžující myšlenky i emoční přepětí. Jsou vynikající prevencí vzniku psychosomatických poruch a podporují přirozenou regulaci organismu.

Na základě úvodní konzultace si stanovíme záměr, který vyplyne z vašeho tělesného i duševního rozpoložení. Hlavní zásadou je poslouchání vašeho těla. Dáme mu možnost se projevit a skrze tuto pozornost mu dopřát uvolnění, které si třeba zrovna bolestí žádá.


DOPORUČENÍ:

Po biodynamické masáži je vhodné dopřát si klid, dostatečný čas a prostor pro to, aby mohly v těle nabuzené procesy probíhat. Je-li to možné, neplánujte si nic důležitého ani namáhavého (alespoň 30-60 minut po masáži, ale čím déle, tím lépe pro vás). Bezprostředně po masáži se můžete cítit nesoustředěně, pociťovat mírnou i větší euforii, pocity radosti a lehkosti, nebo naopak únavu. Mohou se uvolnit i pocity smutku, vzteku atd., které byly spojeny s napětím na těle. Vše, co po biodynamické masáži přijde, je žádoucí součástí regeneračního procesu, tak si na ně (a na sebe) udělejte čas.

Přijměte vše, co přichází, a dopřejte si vše, co Vaše tělo a duše potřebují. Vnímejte sebe a své pocity a potřeby a využijte tuto jedinečnou příležitost kontaktu se sebou samým.